-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2020-12-24-007346-a
Завершена
712 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 564.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 564.00 UAH
Номер:
10e5be0ffea2436baba9cdcbefd4821e
Внутрішній номер закупівлі:
8003203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-24-007346-a
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, Місто Лубни, Льва Толстого, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевчик Олена Анатоліївна +380536152237 tender@lubnygaz.com.ua http://www.lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
712 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 564.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2020 16:32 - 30.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2020 16:32 - 09.01.2021 16:36
Аукціон:
11.01.2021 14:28 - 11.01.2021 14:55
Період кваліфікації:
11.01.2021 14:55 - 15.01.2021 18:27
Період завантаження договору:
15.01.2021 18:27 - 04.02.2021 18:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЕлектрична енергія (постачання електричної енергії)
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Кількість
330000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Оскарження: 15.01.2021 18:27 - 26.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Артем Електроенергія 380664091606 a.rozhenko@eti-trading.com.ua http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Оскарження: 15.01.2021 18:27 - 26.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
613 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
613 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2021 18:27
Відповіді на вимоги
9
Документи
74
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан +380978419535 rs@ernering.com
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Початкова пропозиція
712 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
692 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВА ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36530971
-
Контактна особа:
Володимир Зеленський +380665319059 tender@tek.energy
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПРЕДСЛАВИНСЬКА, будинок 11
Початкова пропозиція
712 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
693 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3099dc0106c4a0ab92ead20553c2134
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-24-007346-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Артем Електроенергія 380664091606 a.rozhenko@eti-trading.com.ua http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Номер договору:
28/01-2021
Сума договору:
613 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
511 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
28.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний