• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія (постачання електричної енергії)

Оголошено тендер

712 800.00 UAH
Номер: 6cbc4c24a73248bf9bc51df4d8d1dc89
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-24-013579-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: АТ Лубнигаз
Замовник: АТ Лубнигаз
Очікувана вартість: 712 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 24.12.2020 16:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЕлектрична енергія (постачання електричної енергії)
Сума712 800.00 UAH