-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-02-16-003489-a
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14164906
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-02-16-003363-a
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14163932
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-02-04-001848-c
- Дата створення : 04.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13965761
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-01-12-000797-b
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13582368
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-01-12-001259-a
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13579088
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-15-002900-a
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13151590
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-15-000965-b
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13138756
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-15-000156-b
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13133941
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-25-003351-b
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12693308
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-25-005308-a
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12691807
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-25-001052-c
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12688986
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-25-001734-b
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12688035
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-17-007847-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12530904
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-01-001274-b
- Дата створення : 01.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12234501
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відбір для закупівлі за рамковою угодою
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-10-29-001845-c
- Дата створення : 29.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12222192
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361508ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена