• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою

Торги відмінено

650 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер: 5d15f689680b43bba46d38b8a25275d7
Внутрішній номер закупівлі: 13965761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-04-001848-c   
Замовник: КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 250.00 UAH
Період уточнення: 04.02.2022 13:28 - 11.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2022 13:28 - 21.02.2022 13:33
Аукціон: 22.02.2022 11:54 - 22.02.2022 12:29
Період кваліфікації: 22.02.2022 12:29 - 25.02.2022 13:42
Період завантаження договору: 25.02.2022 13:42 - 17.03.2022 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 100000 кВт*год
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Соборна,7 та об'єкти Споживача у м. Маріуполь та Донецькій області згідно з “Переліком об'єктів КП “МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ” На карті

Інформація про скасування

Номер: 7f704862322f4feb9662c3b28efbf93a
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: непідписання договору про закупівлю у строк передбачений ч. 6 ст. 33 Закону з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в наслідок збройної агресії російської федерації від 24.02.2022р.
Період оскарження: 09.08.2023 16:09 - 20.08.2023 00:00
Дата опублікування: 09.08.2023 16:09
Дата виконання: 20.08.2023 00:02
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги

Оскарження: 25.02.2022 13:42 - 08.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 476 687.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
476 687.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2022 13:42
Відповіді на вимоги 10
Документи 45
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ"
Початкова пропозиція 503 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 118
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОПРОД СЕРВІС"
Початкова пропозиція 512 630.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
502 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 12
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 552 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
552 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: ee1d6981e8a14749a7cb72f9c045d1a7
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-04-001848-c-a1
Постачальник: ТОВ Донецькі енергетичні послуги
Сума договору: 476 687.54 UAH з ПДВ
Сума договору: 476 687.54 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації