• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

650 000.00 UAH
Номер: 288610675fb2453aaf9b5d9b245722bd
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-04-002711-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
Замовник: КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 04.02.2022 12:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 100000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума650 000.00 UAH