• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою

Торги не відбулися

840 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
Номер: 06003efbe3ec470c8efe7f6361d0aca8
Внутрішній номер закупівлі: 12234501
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-01-001274-b   
Замовник: КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 840 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 200.00 UAH
Період уточнення: 01.11.2021 13:25 - 07.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.11.2021 13:25 - 17.11.2021 10:00
Аукціон: з 18.11.2021 12:19
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія смт. Нікольське
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 135000 кіловат
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 87555, Україна, Донецька область, смт. Нікольське, та об'єкти Споживача згідно з “Переліком об'єктів КП “МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ” На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 753 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
753 300.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 27
Скарги 0