-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-15-002900-a
Завершена
840 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e373c7fb531c48bfa8f20ba44e70f911
Внутрішній номер закупівлі:
13151590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-15-002900-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме було двічі відмінено процедуру відкритих торгів (UA-2021-11-01-001274-b, UA-2021-11-17-007847-a) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації).
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія смт. Нікольське
Кількість
135000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
87555, Україна, Донецька область, смт. Нікольське, та об'єкти Споживача згідно з “Переліком об'єктів КП “МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ”
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"
Оскарження: 15.12.2021 13:51 - 26.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086716
-
Контактна особа:
Черемісіна Светлана Віталіївна +380972459544
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бул. Шевченко 62
Оскарження: 15.12.2021 13:51 - 26.12.2021 00:00
Ціна пропозиції
840 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2021 13:51
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
895bf91a5f1241adb4a53a3e428b4659
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-15-002900-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086716
-
Контактна особа:
Черемісіна Светлана Віталіївна +380972459544
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бул. Шевченко 62
Номер договору:
53
Сума договору:
840 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
700 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
28.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний