-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-12-000797-b
Торги відмінено
598 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
05827904132549ee9dc73f2b35c0da58
Внутрішній номер закупівлі:
13582368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-12-000797-b
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме було двічі відмінено процедуру відкритих торгів (UA-2021-11-25-001734-b, UA-2021-12-15-000965-b) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
598 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія с.Старий Крим
Кількість
130000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
abcfbd6f7e414e7bbf26fc1b53cfc872
Причина скасування:
Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Опис причини скасування:
Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів — у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо— та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю
Період оскарження:
16.02.2022 15:19 - 27.02.2022 00:00
Дата опублікування:
16.02.2022 15:19
Дата виконання:
16.02.2022 15:19
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"
Оскарження: 12.01.2022 14:14 - 23.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, бул. Шевченка, 62
Оскарження: 12.01.2022 14:14 - 23.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
598 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2022 14:14
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b6bb8f2c60b54cf4828c746024189420
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-12-000797-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, бул. Шевченка, 62
Сума договору:
598 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
598 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації