-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-003351-b
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Завершена
11 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 59 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 59 500.00 UAH
Номер:
9e02033b3d164f28b9cb6620399dd599
Внутрішній номер закупівлі:
12693308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-003351-b
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Додаткова контактна особа:
Яценко Ольга Олександрвна +380629407790 marketing@mvk.org.ua
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
59 500.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 12:12 - 17.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 12:12 - 27.12.2021 12:16
Період прекваліфікації:
27.12.2021 12:19 - 04.01.2022 00:00
Аукціон:
04.01.2022 13:16 - 04.01.2022 13:46
Період кваліфікації:
04.01.2022 13:46 - 06.01.2022 13:27
Період завантаження договору:
06.01.2022 13:27 - 26.01.2022 13:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1700000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, ВНС "Сартанська"-пр. Карпова, б.1, КНС №8-пр-т. Луніна, б.8
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
Оскарження: 06.01.2022 13:27 - 17.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Ірина Пестова +380937614370 energoinpro04@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, харків, м. Харків, вул. Шевченко буд,146 оф.39
Оскарження: 06.01.2022 13:27 - 17.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
9 980 108.40 UAH з ПДВ /
9 980 108.40 UAH з ПДВ
9 980 108.40 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
131
Скарги
0
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Черемісіна Світлана Віталіївна +380972459544 CheremisinaSV@dey.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Початкова пропозиція
11 064 674.40 UAH з ПДВ /
11 064 674.40 UAH з ПДВ
11 064 674.40 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.12.2021 10:11
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Чернявська Ганна 0442774777 ANNA.FEMIDA.CH@GMAIL.COM http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
11 535 968.80 UAH з ПДВ /
11 535 968.80 UAH з ПДВ
11 535 968.80 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.12.2021 10:11
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
157
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d259842b58f45dd880a604f7da8cc89
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-003351-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Ірина Пестова +380937614370 energoinpro04@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, харків, м. Харків, вул. Шевченко буд,146 оф.39
Номер договору:
66
Сума договору:
9 980 108.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 316 757.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
25.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний