-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
11 900 000.00
UAH
Номер:
ff02cf17249847c89e81d503d40ac05a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-25-003646-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
25.11.2021 10:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
1700000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 900 000.00 UAH