-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-003351-b
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Завершена
11 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 59 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 59 500.00 UAH
Період оскарження:
25.11.2021 12:12 - 23.12.2021 00:00
Нічого не знайдено.