-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
9 980 108.40
UAH з ПДВ
Номер:
6d259842b58f45dd880a604f7da8cc89
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-003351-b-b1
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Ірина Пестова +380937614370 energoinpro04@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, харків, м. Харків, вул. Шевченко буд,146 оф.39
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
66
Дата підписання:
25.01.2022 00:00
Період дії договору:
25.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
9 980 108.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 663 351.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1700000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, ВНС "Сартанська"-пр. Карпова, б.1, КНС №8-пр-т. Луніна, б.8
На карті