-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-15-000156-b
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Торги не відбулися
66 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 330.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 330.00 UAH
Номер:
7bf9c0a62c204b39abafabe076de9437
Внутрішній номер закупівлі:
13133941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-15-000156-b
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
330.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2021 08:42 - 21.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2021 08:42 - 31.12.2021 08:47
Аукціон:
з 04.01.2022 13:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія с. Талаковка
Кількість
10000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022