-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
66 000.00
UAH
Номер:
91bd5e48f85d4d59a1bb5dfcd1fea1cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-15-000043-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
66 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
15.12.2021 08:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія с.Талаковка
Кількість
10000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума66 000.00 UAH