-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-001052-c
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Торги не відбулися
66 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 330.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 330.00 UAH
Номер:
96c5e09b871d4838b92bb6a864313e89
Внутрішній номер закупівлі:
12688986
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-001052-c
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
330.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 10:53 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 10:53 - 13.12.2021 10:57
Аукціон:
з 14.12.2021 13:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія с. Талаковка
Кількість
10000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266 KashytsynaTV@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Початкова пропозиція
58 273.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 273.44 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
72
Скарги
0