-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-001734-b
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Торги не відбулися
858 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 290.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 290.00 UAH
Номер:
beb3f9ad01004382abb10780c1b7bc06
Внутрішній номер закупівлі:
12688035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-001734-b
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
858 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 290.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 10:35 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 10:35 - 13.12.2021 10:39
Аукціон:
з 14.12.2021 12:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія с.Старий Крим
Кількість
130000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266 KashytsynaTV@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Початкова пропозиція
537 519.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
537 519.84 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
71
Скарги
0