-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-001734-b
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Торги не відбулися
858 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 290.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 290.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 10:35 - 03.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим