-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-16-003363-a
Завершена
598 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
71d3a4f498f84db08d3036cc101ea178
Внутрішній номер закупівлі:
14163932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-16-003363-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме було двічі відмінено процедуру відкритих торгів (UA-2021-11-25-001734-b, UA-2021-12-15-000965-b) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
598 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія с.Старий Крим
Кількість
130000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"
Оскарження: 16.02.2022 16:19 - 22.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, бул. Шевченка, 62
Оскарження: 16.02.2022 16:19 - 22.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
598 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2022 16:19
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1c92923e8c1b4dd4b6a6517385d5c168
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-16-003363-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, бул. Шевченка, 62
Номер договору:
2116У
Сума договору:
598 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
498 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
25.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний