-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-16-003489-a
Завершена
61 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
1d50a454e87f4b819ba66f6ed7affcf2
Внутрішній номер закупівлі:
14164906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-16-003489-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме було двічі відмінено процедуру відкритих торгів (UA-2021-11-25-001052-c, UA-2021-12-15-000156-b) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
61 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія с.Талаковка
Кількість
10000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"
Оскарження: 16.02.2022 16:27 - 22.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна +380993266266
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул.Шевченка, 62
Оскарження: 16.02.2022 16:27 - 22.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
61 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2022 16:27
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
68548ddfada442029a6a6ba7f6750332
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-16-003489-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна +380993266266
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул.Шевченка, 62
Номер договору:
340
Сума договору:
61 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
51 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
25.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний