-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-005308-a
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Завершена
462 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 310.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 310.00 UAH
Номер:
a99868d4e9ba4268b4e3ad9c2abb9548
Внутрішній номер закупівлі:
12691807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-25-005308-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
462 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 310.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2021 11:42 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2021 11:42 - 13.12.2021 11:46
Аукціон:
14.12.2021 13:56 - 14.12.2021 14:25
Період кваліфікації:
14.12.2021 14:25 - 20.12.2021 13:13
Період завантаження договору:
20.12.2021 13:13 - 09.01.2022 13:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія с. Каменск
Кількість
70000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
Оскарження: 20.12.2021 13:13 - 31.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266 KashytsynaTV@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Оскарження: 20.12.2021 13:13 - 31.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
316 824.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 824.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2021 13:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
82
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
457 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
457 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
83
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44230180
-
Контактна особа:
ТОВ ПАРАЕНЕРГОЛАР 380987583490 paraenergolar@ukr.net
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, вул.Павлова Академіка, будинок 120, кабінет 310А
Початкова пропозиція
460 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
460 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
878f10f34ff94317804e6641bf36089f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-25-005308-a-b1
Постачальник:
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Кашицина Тетяна Володимирівна +380993266266 KashytsynaTV@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Номер договору:
1731П-13
Сума договору:
316 824.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
264 020.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
06.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний