-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
462 000.00
UAH
Номер:
12315cdee1944a718eda0cc227620095
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-25-001298-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
462 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
25.11.2021 11:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія с. Каменск
Кількість
70000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума462 000.00 UAH