• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

316 824.48 UAH з ПДВ
Номер: 878f10f34ff94317804e6641bf36089f
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-25-005308-a-b1
Замовник: КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
Постачальник: ТОВ Донецькі енергетичні послуги
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: 1731П-13
Дата підписання: 06.01.2022 00:00
Період дії договору: 06.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 316 824.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 52 804.08 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія с. Каменск
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 70000 кіловат
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 87527, Україна, Донецька область, с. Каменск, вул Плотинная 80а На карті