-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-25-005308-a
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Завершена
462 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 310.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 310.00 UAH
Період оскарження:
25.11.2021 11:42 - 09.12.2021 00:00
Нічого не знайдено.