-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат- ID: UA-2026-03-27-006604-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28751735
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат- ID: UA-2025-05-26-010302-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25413807
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопрокат (арматура, лист)- ID: UA-2025-05-20-002132-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25347408
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат (арматура, лист)- ID: UA-2025-05-01-011139-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25170495
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат- ID: UA-2025-04-10-002147-a
- Дата створення : 10.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24974478
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат- ID: UA-2025-01-31-008056-a
- Дата створення : 31.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24267123
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Метал (труби)- ID: UA-2024-08-28-009946-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22432469
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист 10х1500х6000мм- ID: UA-2024-06-11-004816-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21797397
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Метал (труба, штаба, лист)- ID: UA-2024-05-30-009302-a
- Дата створення : 30.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21706659
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лист 10х1500х6000мм- ID: UA-2024-05-06-005663-a
- Дата створення : 06.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21483575
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Метал- ID: UA-2024-03-20-007455-a
- Дата створення : 20.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21073132
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штаба 25х5 оцинкована- ID: UA-2023-11-30-014305-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19852197
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штаба 25х15- ID: UA-2023-11-30-013741-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19851567
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист 30х1500х6000мм- ID: UA-2023-11-28-004358-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19805201
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби профільні- ID: UA-2023-11-24-014260-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19778097
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -