-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-006604-a
Завершена
6 728 436.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a81afa0feeb4e3dbc47957d892c4378
Внутрішній номер закупівлі:
28751735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-006604-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дунько Дмитро 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 728 436.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 13:16 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2026 13:16 - 08.04.2026 12:00
Аукціон:
09.04.2026 11:03 - 09.04.2026 15:22
Період кваліфікації:
09.04.2026 15:22 - 16.04.2026 10:19
Період завантаження договору:
20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴2 408 148.00 Листи
- Лот №2 ₴1 976 418.00 Арматура, шпонка, квадрат, круг, кутник, швелер, штаба
- Лот №3 ₴431 460.00 Труби профільні
- Лот №4 ₴815 250.00 Труби
- Лот №5 ₴696 960.00 Шестигранники
- Лот №6 ₴340 200.00 Дріт
- Лот №7 ₴60 000.00 Лист,круг