-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-006604-a
Завершена
6 728 436.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 13:16 - 05.04.2026 00:00
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
a3ce5c7be076476f86aa112f0401c599
Дата опублікування:
30.03.2026 10:24
Опис:
Можливо використання шестигранника №46 замість шестигранника №47 у виробничій діяльності Вашого підприємства?
Відповідь:
Так, можливо.
Дата відповіді:
31.03.2026 13:41
Відповідь надана
Технічне питання
Номер:
129c82c033a34bba9dcd58eba3dd7962
Дата опублікування:
30.03.2026 10:23
Опис:
Можливе використання шестигранника №41 замість шестигранника №42 у виробничій діяльності Вашого підприємства?
Відповідь:
Ні, згідно технічної специфікації потрібно шестигранник №42.
Дата відповіді:
31.03.2026 13:43