• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопрокат

Оголошено тендер

6 728 436.00 UAH
Номер: bd6b3f8f3cef43c6bfc7def2377e0cb4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-27-006406-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 6 728 436.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопрокат
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 27.03.2026 11:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 728 436.00 UAH