• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Металопрокат

Завершена

117 002.11 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 60.61 UAH
Номер: 0a57fb3a0c834151983611e9c1279ae3
Внутрішній номер закупівлі: 25413807
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-26-010302-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 117 002.11 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2025 15:28 - 31.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2025 15:28 - 03.06.2025 15:00
Аукціон: 04.06.2025 13:20 - 04.06.2025 15:13
Період кваліфікації: 04.06.2025 15:13 - 05.06.2025 11:30
Період завантаження договору: 11.06.2025 00:00 - 21.06.2025 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴51 840.36 Лист
  • Лот №2 ₴12 121.75 Круги
  • Лот №3 ₴16 320.00 Труба профільна
  • Лот №4 ₴36 720.00 Труби профільні