-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Лист 10х1500х6000мм
Тендер Prozorro UA-2024-05-06-005663-a
Торги не відбулися
114 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
Номер:
d35f494113254be2bc468ed71ed77bd2
Внутрішній номер закупівлі:
21483575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-06-005663-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.05.2024 15:29 - 11.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2024 15:29 - 14.05.2024 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 000.00 Лист