• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лист 10х1500х6000мм

Оголошено тендер

114 000.00 UAH
Номер: 970952e524ab4b3fb12e277a93c2995e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-06-007195-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 114 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лист 10х1500х6000мм
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 06.05.2024 15:24
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума114 000.00 UAH