-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Лист 10х1500х6000мм
Тендер Prozorro UA-2024-05-06-005663-a
Торги не відбулися
114 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
Період уточнення:
06.05.2024 15:29 - 11.05.2024 00:00
Відповідь надана
кількість партій
Номер:
007889bd8d5b42d1bc4d3f8891e29180
Дата опублікування:
07.05.2024 11:25
Опис:
Шановний Замовнику, доброго дня!
Чи можлива поставки усього обсягу закупівлі однією партією?
Відповідь:
Доброго дня. Інформуємо, що постачання товару здійснюватиметься партіями по відповідних письмових заявках ЗАМОВНИКА (його уповноваженого представника), які надсилаються ПОСТАЧАЛЬНИКУ засобами зв’язку (поштою, електронною поштою), що зазначені у реквізитах сторін укладеного Договору.
Дата відповіді:
07.05.2024 15:27