-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 2
Метал
Тендер Prozorro UA-2024-03-20-007455-a
Завершена
3 219 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 405.00 UAH
мін. крок: 0% або 405.00 UAH
Номер:
00dafdd393204899a0ea5f16e4183dd0
Внутрішній номер закупівлі:
21073132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-20-007455-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 219 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2024 13:56 - 25.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2024 13:56 - 28.03.2024 15:00
Аукціон:
29.03.2024 11:20 - 29.03.2024 15:54
Період кваліфікації:
29.03.2024 15:54 - 24.04.2024 10:25
Період завантаження договору:
08.04.2024 00:00 - 18.04.2024 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴922 500.00 Листи
- Лот №2 ₴1 312 450.00 Круг, кутник, штаба
- Лот №3 ₴279 000.00 Профільні труби
- Лот №4 ₴339 100.00 Труби
- Лот №5 ₴285 000.00 Шестигранник
- Лот №6 ₴81 000.00 Дріт