• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 2

Метал

Завершена

3 219 050.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 405.00 UAH
Період уточнення: 20.03.2024 13:56 - 25.03.2024 00:00
Відповідь надана

Технічне завдання

Номер: 90914212f5fc47f4a968b67ea51c6386
Дата опублікування: 22.03.2024 11:40
Опис: Доброго дня! Шановний Замовнику просимо взяти до уваги наступне: листи товщиною від 10мм. не виготовляються в Україні і поставка даної продукції можлива лише по імпорту в ст.S235 за EN 10025-2:2019, лист рифлений виготовляється на ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ" за ТУ У 27.1-31632138-1333:2005, лист оцинкований виробляється в Україні лише по ст.DX51D за EN 10146:2009 EN 10143:2006., листи холоднокатані виготовляються на ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ" в ст.08кп. Дякуємо.
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за надане зауваження. Проте хочемо проінформувати, що потенційні учасники можуть пропонувати еквівалент товару із аналогічними або кращими технічними характеристиками вказаними у технічній специфікації.
Дата відповіді: 25.03.2024 08:35