• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Метал

Оголошено тендер

3 219 050.00 UAH
Номер: d2dbf897668f4c928ddd2226ac2b46fd
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-20-009507-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 3 219 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Метал
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 20.03.2024 13:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 219 050.00 UAH