-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Метал (труби)
Тендер Prozorro UA-2024-08-28-009946-a
Завершена
86 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 193.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 193.00 UAH
Номер:
b69f48c5da8e4c05beac191b169c3733
Внутрішній номер закупівлі:
22432469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-28-009946-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.08.2024 16:35 - 03.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2024 16:35 - 06.09.2024 15:00
Аукціон:
09.09.2024 11:17 - 09.09.2024 12:27
Період кваліфікації:
09.09.2024 12:27 - 10.09.2024 13:46
Період завантаження договору:
16.09.2024 00:00 - 26.09.2024 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴48 000.00 Труби профільні
- Лот №2 ₴38 600.00 Труба 203х12