• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Метал (труби)

Оголошено тендер

86 600.00 UAH
Номер: 1f09ebbb9e6a401c8cdad0852a220af3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-28-012191-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 86 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Метал (труби)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 28.08.2024 16:26
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума86 600.00 UAH