-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2025-04-10-002147-a
Завершена
6 822 203.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 500.70 UAH
мін. крок: 0% або 500.70 UAH
Номер:
3dca5e7918cb4054b9b49b4cc4476740
Внутрішній номер закупівлі:
24974478
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-10-002147-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 822 203.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2025 10:23 - 15.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2025 10:23 - 18.04.2025 15:00
Аукціон:
21.04.2025 11:44 - 21.04.2025 16:02
Період кваліфікації:
21.04.2025 16:02 - 25.04.2025 15:04
Період завантаження договору:
29.04.2025 00:00 - 09.05.2025 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴1 457 670.00 Листи
- Лот №2 ₴2 132 513.40 Круг, арматура, штаба, кутник
- Лот №3 ₴414 420.00 Труби профільні
- Лот №4 ₴2 199 210.00 Труби
- Лот №5 ₴518 250.00 Шестигранники
- Лот №6 ₴100 140.00 Дріт