-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Металопрокат
Тендер Prozorro UA-2025-04-10-002147-a
Завершена
6 822 203.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 500.70 UAH
мін. крок: 0% або 500.70 UAH
Період уточнення:
10.04.2025 10:23 - 15.04.2025 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
26d5f8774df3426d8d95a97c32a84631
Дата опублікування:
11.04.2025 13:46
Опис:
Просимо надати розяснення, - можливо використання ШГР №41 замість ШГР №42 та ШГР №46 замість ШГР №47 у виробничому процесі Вашого підприємства?
Відповідь:
Добрий день! Інформуємо, що у виробничому процесі допускається використання ШГР №41 замість ШГР №42 та ШГР №46 замість ШГР №47
Дата відповіді:
11.04.2025 17:18