• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопрокат

Оголошено тендер

6 822 203.40 UAH
Номер: 6dca309246704af8b328f2adf50b7728
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-10-002370-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 6 822 203.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопрокат
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 10.04.2025 09:52
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 822 203.40 UAH