• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Металопрокат (арматура, лист)

Завершена

94 596.00 UAH з ПДВ
Номер: 7980a8bc29a143f9aa9128b23f40fe31
Внутрішній номер закупівлі: 25347408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-20-002132-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ЛКП «Львівелектротрансом» була оголошена закупівля «Металопрокат (арматура, лист)» за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором: UA-2025-05-01-011139-a. 09.05.2025 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2025-05-01-011139-a). Отже, з огляду на зазначене застосовується вищевказане виключення.
Очікувана вартість: 94 596.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура ф14
Код ДК 021:2015: 14622000-7 Сталь
Кількість 1 тонна
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 79018, Україна, Львівська область, Львів, вул. Городоцька, 185 На карті
Лист 4,0х1500х6000 рифлений
Код ДК 021:2015: 14622000-7 Сталь
Кількість 1.5 тонна
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 79018, Україна, Львівська область, Львів, вул. Городоцька, 185 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛФ ТОВ "Метал Холдінг Трейд"
Ціна пропозиції 94 596.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.05.2025 10:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5749124cbce24791af5acc5c579bdfb1
Ідентифікатор договору: UA-2025-05-20-002132-a-a1
Постачальник: ЛФ ТОВ "Метал Холдінг Трейд"
Номер договору: 00352
Сума договору: 94 596.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 78 830.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.05.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 20.05.2025 09:30
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 00352 від 20.05.25 р.pdf