-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби профільні
Тендер Prozorro UA-2023-11-24-014260-a
Завершена
168 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
Номер:
9c165e689759416284b3d02cd7120f55
Внутрішній номер закупівлі:
19778097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-24-014260-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.11.2023 15:40 - 29.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2023 15:40 - 02.12.2023 12:00
Аукціон:
04.12.2023 15:43 - 04.12.2023 16:24
Період кваліфікації:
04.12.2023 16:24 - 05.12.2023 10:02
Період завантаження договору:
11.12.2023 00:00 - 21.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴168 000.00 Труби профільні