• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Труби профільні

Оголошено тендер

168 000.00 UAH
Номер: 9007a92c86714507b06d53d7cd3a25ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-24-007297-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 168 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труби профільні
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 24.11.2023 15:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума168 000.00 UAH