-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби профільні
Тендер Prozorro UA-2023-11-24-014260-a
Завершена
168 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
Період уточнення:
24.11.2023 15:40 - 29.11.2023 00:00
Відповідь надана
Виправлення до попереднього запитання
Номер:
d956be32c2c84ee4804ae85a9343a5b1
Дата опублікування:
28.11.2023 10:08
Опис:
*Хочемо зазначити, що за ДСТУ 8940:2019 марка сталі повинна бути ст1-3пс
Відповідь:
Доброго дня. Інформуємо, що згідно п. 6.2. ДСТУ 8940:2019 серед марок сталі вказано також "ст08". Таким чином прохання про внесення змін не можемо задовільнити, оскільки технічна специфікація відповідає усім нормам.
Дата відповіді:
28.11.2023 10:36
Відповідь надана
Марка сталі
Номер:
eb35e79eb21b4111874599f2b955f1a0
Дата опублікування:
27.11.2023 10:33
Опис:
Шановиний Замовнику, Доброго дня!
В технічному описі предмета закупівля вказано, що товар повинен відповідати ДСТУ 8940:2019.
Таков у технічному описі вказано, що товар повинен буди із стали марки ст08.
Хочемо зазначити, що за ДСТУ 8940:2019 марка сталі повинна бути ст103пс.
Просимо внести відповідні зміни до ТД.
Відповідь:
Доброго дня. Інформуємо, що згідно п. 6.2. ДСТУ 8940:2019 серед марок сталі вказано також "ст08". Таким чином прохання про внесення змін не можемо задовільнити, оскільки технічна специфікація відповідає усім нормам.
Дата відповіді:
28.11.2023 10:36