• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Металопрокат

Торги не відбулися

8 280.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41.40 UAH
Номер: 93c6797a04064c4cafaa04e9aa7df96f
Внутрішній номер закупівлі: 24267123
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-31-008056-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.01.2025 13:40 - 05.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2025 13:40 - 08.02.2025 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 280.00 Металопрокат