-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат
Оголошено тендер
8 280.00
UAH
Номер:
1d21454ae0d04b7c91398ed927891255
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-31-010013-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопрокат
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 Сплави
Дата опублікування:
31.01.2025 13:34
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
для дообладнання трамвайних вагонів Duewag VeVey Be 4/8, що раніше експлуатувалися в м.Берн(Швейцарія)
-
Дата публікації:
31.01.2025 13:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 280.00 UAH