-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Метал (труба, штаба, лист)
Тендер Prozorro UA-2024-05-30-009302-a
Завершена
141 065.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 705.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 705.32 UAH
Номер:
e66d474c978547e6b8dd5703b7440b75
Внутрішній номер закупівлі:
21706659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-30-009302-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
141 065.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.05.2024 16:14 - 04.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2024 16:14 - 07.06.2024 15:00
Період кваліфікації:
07.06.2024 15:00 - 10.06.2024 14:55
Період завантаження договору:
16.06.2024 00:00 - 26.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴141 065.00 Метал (труба, штаба, лист)