• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Метал (труба, штаба, лист)

Оголошено тендер

141 065.00 UAH
Номер: ddd11cc498684e3ebe176d0d97704f29
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-30-011313-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 141 065.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Метал (труба, штаба, лист)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
Дата опублікування: 30.05.2024 16:03
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума141 065.00 UAH