• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Металопрокат (арматура, лист)

Торги не відбулися

94 650.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 473.25 UAH
Номер: d9023858331c4f65a93d0688e4e80766
Внутрішній номер закупівлі: 25170495
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-01-011139-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: Деревянко Ю.І. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 94 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.05.2025 15:54 - 06.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2025 15:54 - 09.05.2025 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴94 650.00 Металопрокат (арматура, лист)