-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрокат (арматура, лист)
Оголошено тендер
94 650.00
UAH
Номер:
c5ddf21659784b1fbba1ac77eda43ce6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-01-013706-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
94 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопрокат (арматура, лист)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 Сплави
Дата опублікування:
01.05.2025 15:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для будівництва фундаменту дільниці обслуговування
-
Дата публікації:
01.05.2025 15:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума94 650.00 UAH