-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (aнатоксин правцевий (tetanus toxoid), вакцини проти сказу (rabies...×-
Фармацевтична продукція (aнатоксин правцевий (tetanus toxoid), вакцини проти сказу (rabies, inactivated, whole virus))
- ID: UA-2019-04-19-001447-a
- Дата створення : 02.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3294983
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція (aнатоксин правцевий (tetanus toxoid), вакцини проти сказу (rabies...×-
Фармацевтична продукція (aнатоксин правцевий (tetanus toxoid), вакцини проти сказу (rabies, inactivated, whole virus))
- ID: UA-2019-04-01-000562-c
- Дата створення : 01.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3246469
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція (епінефрин, азитроміцин, хлорпромазин, аміодарон, амітриптилін, ам...×-
Фармацевтична продукція (епінефрин, азитроміцин, хлорпромазин, аміодарон, амітриптилін, амікацин, ампіцилін, метамізол натрію, аміодарон, атракуріуму, клопідогрел, оксибупрокаїн, повідон-йод, бісопролол, ібупрофен, вальпроєва кислота, вальпроат натрію, верапаміл, вугілля активоване, галоперидол, гепарин натрій, дексаметазон, дигоксин, диклофенак, суксаметоній, метилдопа, допамін, теофілін, цефтазидим, іміпенем циластатин натрію, кальцію глюконат, каптоприл, карбамазепін, еноксапарин, кломіпрамін, аміодарон, лактулоза, хлорамфенікол, левофлоксацин, лідокаїн, лоратадин, магнію сульфат, меропенем, метоклопрамід, метопролол, налоксон, рисперидон, нітрогліцерин, бупівакаїн, дротаверин, окситоцин, ондансетрон, азитроміцин, преднізолон, неостигміну бромід, пропофол, саліцилова кислота, етанол, озельтамівір у формі озельтамівіру фосфату, тіопентал, транексамова кислота, тропікамід, інсулін людський, ципрофлоксацин, фуросемід, цефепім, цефотансим, цефтріаксон, ципрофлоксацин)
- ID: UA-2019-02-25-001001-c
- Дата створення : 25.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3192915
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція (aнатоксин правцевий (tetanus toxoid), вакцини проти сказу (rabie...×-
Фармацевтична продукція (aнатоксин правцевий (tetanus toxoid), вакцини проти сказу (rabies, inactivated, whole virus))
- ID: UA-2019-03-12-001491-b
- Дата створення : 12.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3175906
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (реактиви та контрастні речовини)- ID: UA-2019-02-18-000590-c
- Дата створення : 18.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3161479
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch), Глюкоза/(Glucose), Парацетамол/ (Paracetamol),...×-
Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch), Глюкоза/(Glucose), Парацетамол/ (Paracetamol), Калію хлорид/(Potassium chloride), Маніт/(Mannitol), Метронідазол/(Metronidazole), Натрію гідрокарбонат/(Sodium bicarbonate), Натрію хлорид/(Sodium chloride), Натрію хлорид+Калію хлорид+Кальцію хлорид/(Electrolytes), Натрію хлорид+Калію хлорид+Кальцію хлорид+Натрію лактат/(Comb drug)
- ID: UA-2019-02-11-000833-a
- Дата створення : 11.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3128514
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кетамін (Ketamin),Морфін (Morphine), Діазепам (Diazepam), Фентаніл (Fentanуl)- ID: UA-2019-01-23-003277-b
- Дата створення : 23.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3063799
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Натрію хлорид/ (Sodium chloride), Глюкоза/(Glucose), Парацетамол/ (Paracetamol), Маніт/ (M...×-
Натрію хлорид/ (Sodium chloride), Глюкоза/(Glucose), Парацетамол/ (Paracetamol), Маніт/ (Mannitol), Гідроксиетилкрохмаль/ (Hydroxyethylstarch), Лактат натрію/ (Electrolytes)
- ID: UA-2018-10-16-000305-c
- Дата створення : 16.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2630178
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
вакцина проти сказу, імуноглобулін антирабічний, вакцина проти гепатиту B- ID: UA-2018-06-05-000166-c
- Дата створення : 21.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2105727
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
вакцина проти сказу, імуноглобулін антирабічний, вакцина проти гепатиту B- ID: UA-2018-05-16-000117-a
- Дата створення : 04.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2041092
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Кетамін (Ketamin), Морфін (Morphine), Діазепам(Diazepam), Фенобарбітал (Phenobarbital), Фе...×-
Кетамін (Ketamin), Морфін (Morphine), Діазепам(Diazepam), Фенобарбітал (Phenobarbital), Фентаніл (Fentanil)
- ID: UA-2018-05-08-001522-a
- Дата створення : 21.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1993912
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
реактиви та контрастні речовини- ID: UA-2018-03-30-000017-a
- Дата створення : 30.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1950086
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кетамін (Ketamin), Морфін (Morphine), Діазепам(Diazepam), Фенобарбітал (Phenobarbital), Фе...×-
Кетамін (Ketamin), Морфін (Morphine), Діазепам(Diazepam), Фенобарбітал (Phenobarbital), Фентаніл (Fentanil)
- ID: UA-2018-04-20-000617-b
- Дата створення : 20.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1949931
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
туберкулін- ID: UA-2018-03-30-000539-a
- Дата створення : 30.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1949685
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вакцина проти сказу, імуноглобулін антирабічний, вакцина проти гепатиту В- ID: UA-2018-04-17-000013-b
- Дата створення : 17.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1935013
Управління охорони здоров`я Рубіжанської міської ради ЄДРПОУ: 26349674ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -